ADWOKACI I RADCY ZATRUDNIENI W KANCELARII CGH

Zachęcamy osoby poszukujące adwokata bądź radcy prawnego do zapoznania się z sylwetkami naszych pracowników. Tworzymy zespół składający się ze specjalistów o zróżnicowanych obszarach zainteresowań, dzięki czemu zapewniamy Klientom wszechstronne wsparcie. Chcąc świadczyć profesjonalne wsparcie przy wielu problemach natury prawnej, zatrudniamy kompetentnych i doświadczonych specjalistów mających orientację w różnych dziedzinach obowiązującego prawa.

Jesteśmy dumni, że pracujący  dla nas prawnicy podchodzą do swojej pracy z dużym zaangażowaniem. To dzięki nim grono Klientów naszej Kancelarii Prawnej w Bielsku stale się powiększa, a my jako nowoczesna firma prawnicza jesteśmy przygotowani na wszystkie wyzwania zmieniającej się rzeczywistości. Przedstawiciele wielu podmiotów gospodarczych współpracujących z naszą kancelarią potwierdzają, że szybka i fachowa pomoc adwokata czy radcy jest dziś kluczowa, jeśli chce się osiągnąć sukces na globalnym rynku.

Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami pracowników Kancelarii CGH.

Kobieta

Katarzyna Krzyżowska – aplikant radcowski

W 2019 r. ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, broniąc pracę magisterską w Katedrze Prawa Pracy UMCS.

Uchwałą Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach z dniem 21 października 2019 r. wpisana na listę aplikantów radcowskich.

Od 2019 roku związana z Kancelarią Radców Prawnych Chrapkiewicz, Gworek, Hejosz Sp. p. w Bielsku-Białej, gdzie zajmuje się bieżącym wsparciem pracy radców prawnych w związku z obsługą podmiotów gospodarczych, koordynując m.in. przebieg postępowań sądowych i windykacyjnych. Posługuje się językiem angielskim.