Zespół prawników z kancelarii w Bielsko-Białej

Kancelaria prawna Chrapkiewicz, Gworek, Hejosz Sp. p. działa w Bielsku nieprzerwanie od 2005 roku. Zdobywając doświadczenie w ramach indywidualnych praktyk, postanowiliśmy zjednoczyć nasze siły, tworząc spółkę partnerską. Dzięki temu oferujemy naszym Klientom moc połączonej wiedzy i praktyki, świadcząc profesjonalne i wszechstronne usługi.

Zespół Kancelarii stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Każdy radca prawny współpracujący z Kancelarią prezentuje wiedzę i znajomość realiów rynkowych światowej gospodarki. Dzięki temu oferujemy przede wszystkim pomoc w zakresie prawa handlowego, prawa bankowego, prawa własności przemysłowej, prawa pracy i prawa cywilnego. Kancelaria prowadzi ścisłą współpracę z innymi kancelariami radcowskimi oraz adwokackimi, a także z notariuszami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi. Ponadto kooperujemy z zagranicznymi kancelariami prawnymi prowadzącymi działalność m.in. na terenie Niemiec, a także w innych państwach należących do Unii Europejskiej. Umożliwia to zaoferowanie wszystkim Klientom kancelarii kompetentnej i kompleksowej pomocy.

Zakres usług naszych prawników

Kancelaria Radców Prawnych Chrapkiewicz, Gworek, Hejosz spółka partnerska świadczy pomoc prawną polegającą między innymi na kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców różnej wielkości – od przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, po duże spółki, w tym Grupę KĘTY S.A. w Kętach i Aluprof S.A. w Bielsku Białej, a także grupy kapitałowe.

Kancelaria ma wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi spółek prawa handlowego, dlatego świadczy przede wszystkim usługi doradztwa dla podmiotów gospodarczych – zarówno w formie obsługi stałej, jak i incydentalnej. Specjalizujemy się jednak w wielu dziedzinach prawa, co pozwala nam z powodzeniem pomagać również Klientom indywidualnym. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych w sprawach gospodarczych, cywilnych, w tym z zakresu prawa pracy oraz administracyjnych. Dotyczy to spraw toczących się przed sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym czy przed sądami administracyjnymi, w tym przed Naczelnym Sądem Administracyjnym. Kancelaria świadczy także pomoc prawną pro bono, wspierając i doradzając wybranym organizacjom społecznym w zakresie ich działalności.

Pomoc prawnika w Bielsku Białej

Każdy prawnik reprezentujący naszą kancelarię w Bielsku-Białej podejmuje się spraw o różnym stopniu zaawansowania. Można tu zaliczyć wszelkiego rodzaju konsultacje, sporządzanie pism i opinii czy reprezentowanie przed sądem. Zatrudniamy specjalistów o wąskich specjalizacjach, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na skuteczną pomoc, uwzględniającą wszelkie aspekty danej problematyki prawnej, w tym w zakresie prawa pracy, cywilnego bądź handlowego.

Tak wnikliwa weryfikacja zlecenia Klienta gwarantuje wyegzekwowanie warunków zgodnie z jego oczekiwaniami. Korzystając z pomocy doświadczonego prawnika, mogą Państwo uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.