O Kancelarii Prawnej CGH W BIELSKU – dowiedz się więcej

Kancelaria prawna Chrapkiewicz, Gworek, Hejosz Sp. p. działa w Bielsku nieprzerwanie od 2005 roku. Zdobywając doświadczenie w ramach indywidualnych praktyk, postanowiliśmy zjednoczyć nasze siły, tworząc spółkę partnerską. Dzięki temu oferujemy naszym Klientom moc połączonej wiedzy i praktyki, świadcząc profesjonalne i wszechstronne usługi.

 

Zespół Kancelarii stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Każdy radca prawny współpracujący z Kancelarią prezentuje wiedzę i znajomość realiów rynkowych światowej gospodarki. Dzięki temu oferujemy przede wszystkim pomoc w zakresie prawa handlowego, prawa bankowego, prawa własności przemysłowej, prawa pracy i prawa cywilnego. Kancelaria prowadzi ścisłą współpracę z innymi kancelariami radcowskimi oraz adwokackimi, a także z notariuszami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a ponadto z zagranicznymi kancelariami prawnymi prowadzącymi działalność m.in. na terenie Niemiec, a także w innych państwach należących do Unii Europejskiej. Umożliwia to zaoferowanie wszystkim Klientom kancelarii kompetentnej i kompleksowej pomocy.

 

Zakres usług naszej Kancelarii Prawnej

 

Kancelaria Radców Prawnych Chrapkiewicz, Gworek, Hejosz spółka partnerska od ponad 10 lat świadczy pomoc prawną polegającą między innymi na obsłudze firm, wydawaniu opinii prawnych, udziale w negocjacjach, doradztwie w działalności gospodarczej i przekształceniach, w szczególności na rzecz przedsiębiorców różnej wielkości – od przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, po duże spółki skupiające setki pracowników, wchodzące w skład indeksu mWIG40.

 

Kancelaria ma wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi spółek prawa handlowego, dlatego świadczy przede wszystkim usługi doradztwa dla podmiotów gospodarczych – zarówno w formie obsługi stałej, jak i incydentalnej. Specjalizujemy się jednak w wielu dziedzinach prawa, co pozwala nam z powodzeniem pomagać również Klientom indywidualnym. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach rejestrowych, cywilnych oraz administracyjnych, zarówno przez sądami powszechnymi, jak i Sądem Najwyższym oraz przed sądami administracyjnymi, w tym przed Naczelnym Sądem Administracyjnym. Kancelaria świadczy także pomoc prawną pro bono, wspierając i doradzając wybranym organizacjom społecznym w zakresie ich działalności.