O Kancelarii Prawnej CGH – dowiedz się więcej

FUNKCJONUJEMY W ŚWIATOWEJ GOSPODARCE,
NA WOLNYM RYNKU,
W GLOBALNEJ RZECZYWISTOŚCI.

 

Kancelaria Radców Prawnych Chrapkiewicz, Gworek, Hejosz Sp. p. od 2005 roku nieprzerwanie prowadzi obsługę prawną w Bielsku. Nasi radcy prawni posiadają ogromne doświadczenie, nabyte w trakcie wieloletnich praktyk w indywidualnych kancelariach prawnych. Postanowiliśmy zjednoczyć nasze ambicje w jednej, silnej kancelarii. Działamy w formie spółki partnerskiej.

 

Zespół Kancelarii stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Nasz zespół prezentuje wiedzę i znajomość realiów rynkowych światowej gospodarki. Kancelaria oferuje usługi specjalistów przede wszystkim w zakresie obsługi fuzji i przejęć, prawa handlowego, prawa bankowego, prawa własności intelektualnej, prawa pracy i prawa podatkowego. Kancelaria prowadzi ścisłą współpracę z innymi kancelariami radcowskimi oraz adwokackimi, a także z notariuszami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a ponadto z zagranicznymi kancelariami prawnymi prowadzącymi działalność m.in. na terenie Niemiec a także w innych państwach należących do Unii Europejskiej . Pozwala to na zaoferowanie pełnego zakresu usług prawnych.

 

Zakres usług naszej Kancelarii Prawnej

 

Kancelaria Radców Prawnych Chrapkiewicz, Gworek, Hejosz spółka partnerska od niemal dziesięciu lat świadczy pomoc prawną polegającą między innymi na stałej obsłudze prawnej firm, wydawaniu opinii prawnych, udziale w negocjacjach, doradztwie w działalności gospodarczej i przekształceniach, w szczególności na rzecz przedsiębiorców różnej wielkości – od przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, po duże spółki skupiające setki pracowników, wchodzące w skład indeksu mWIG40.

 

Kancelaria Radców Prawnych Chrapkiewicz, Gworek, Hejosz Sp. p. świadczy pomoc prawną oraz kompleksowe doradztwo we wszystkich dziedzinach prawa. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi spółek prawa handlowego. Kancelaria świadczy czynności zarówno stałego doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych, jak i doradztwo w indywidualnych sprawach. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach rejestrowych, cywilnych oraz administracyjnych, zarówno przez sądami powszechnymi jak i Sądem Najwyższym. Kancelaria świadczy także pomoc prawną pro bono, wspierając i doradzając wybranym organizacjom społecznym w zakresie ich działalności.