Partnerzy Kancelarii – RADCY PRAWNI CHRAPKIEWICZ, GWOREK I HEJOSZ

Kancelaria powstała jako spółka partnerska w 2005 roku. To wtedy radcy prawni Wiesław Chrapkiewicz, Urszula Gworek i Mirosław Hejosz postanowili połączyć swoje indywidualne praktyki w jedną silną markę. Wykorzystując swoje mocne strony i wspierając się wzajemnie, od lat z powodzeniem zapewniają kompleksową obsługę prawną firm i świadczą usługi na rzecz Klientów indywidualnych. Czuwają nad przebiegiem każdej sprawy obsługiwanej przez kancelarię i nie szczędzą czasu na stałe doskonalenie swoich umiejętności oraz uzupełnianie wiedzy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami partnerów kancelarii.

partner-01

Wiesław Chrapkiewicz – Radca Prawny

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego, egzamin sędziowski w 1986 roku poprzedzony aplikacją sądową.
Radca prawny od 1988 roku. Wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Współwłaściciel Kancelarii Prawniczej „IUSTITIA”s.c. od 1991 roku, następnie od 1996 roku właściciel Kancelarii Prawniczej „IUSTITIA”, później Kancelarii Radcy Prawnego „IUSTITIA”.

Dysponuje bardzo dużym, wynikającym z wieloletniej praktyki doświadczeniem w kompleksowej obsłudze firm .

Specjalizacja: prawo własności przemysłowej, prawo cywilne, prawo handlowe, rozstrzyganie sporów, w tym w drodze mediacji , obrót nieruchomościami.

Praktyka: pełna obsługa prawna spółek, spółdzielni i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, pomoc prawna osobom fizycznym.

Urszula Gworek – radca prawny

Radca prawny od 1989 roku; absolwentka Indywidualnego Toku Studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w zakresie dwóch kierunków: Prawo oraz Administracja, egzamin sędziowski w 1987 r. poprzedzony aplikacją sądową.

Od 1999 roku właściciel Kancelarii Radcy Prawnego z siedzibą w Bielsku-Białej. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Absolwent Rocznego Studium Prawa Europejskiego w 2005 roku oraz rocznych Studiów Podyplomowych w zakresie Gospodarka Nieruchomościami Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w 2007 roku.

Specjalizacja: prawo cywilne, prawo spółek, prawo pracy, prawo bankowe, prawne zabezpieczenia wierzytelności, prawo wekslowe, obrót nieruchomościami, postępowania sądowe.

Mirosław Hejosz – Radca Prawny

W 1997 roku ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa Katolickiego Uniwersytet Lubelskiego w Lublinie, a następnie odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Od 2001 roku wykonuje zawód radcy prawnego. Absolwent Studium Prawa Europejskiego.

Zajmuje się głównie zagadnieniami z zakresu prawa handlowego, prawa spółek i prawa cywilnego, jak również reprezentacją stron w postępowaniach sądowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi prawnej dużych i małych podmiotów gospodarczych, w tym spółek publicznych. Włada językiem angielskim.

partner-03