Kancelaria Radców Prawnych CGH świadczy usługi prawnicze od 2005 roku. Obecnie działamy jako spółka partnerska. Nasz zespół dynamicznych prawników wyróżnia się szeroką wiedzą i znajomością realiów rynkowych światowej gospodarki. Specjalizujemy się we współpracy z Klientami biznesowymi, obsługując zarówno małe firmy, jak i większe spółki wchodzące w skład indeksu mWIG40. Jako kancelaria mamy ogromne doświadczenie w dziedzinie prawa handlowego, prawa gospodarczego i rodzinnego, jednak z powodzeniem zajmujemy się również sprawami z zakresu innych gałęzi prawa.

Klientom indywidualnym, w ramach prawa cywilnego, proponujemy m.in. sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie projektów umów czy porozumień. Zajmujemy się ponadto reprezentowaniem Klienta w zakresie dochodzenia roszczeń w postępowaniach sądowych. Dzięki współpracy z innymi kancelariami radcowskimi, w tym zagranicznymi, rzecznikami patentowymi i tłumaczami przysięgłymi świadczymy wszechstronne i rzetelne usługi prawne. Działamy ponadto w szeroko rozumianym interesie publicznym – w tym wspomagamy prawnie organizacje społeczne.

Indywidualne podejście do Klienta

Porad prawnych udzielamy zarówno w siedzibie naszej Kancelarii Radców Prawnych w Bielsku-Białej, jak i podczas spotkania u Klienta. Pomoc prawną świadczymy ponadto telefonicznie i mailowo, przede wszystkim udzielając porad i rozwiewając wątpliwości Klientów co do interpretacji przepisów lub postępowania w określonych sytuacjach. Ogromne doświadczenie naszego zespołu prawników gwarantuje szybką i profesjonalną obsługę prawną firm świadczoną również na zasadzie stałej współpracy z podmiotami gospodarczymi. Dzięki nieustannie podnoszonym kwalifikacjom nasi prawnicy mają nie tylko ogromną wiedzę, ale też doskonale znają aktualne realia rynkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy. Nasza oferta skierowana jest głównie do firm, ale świadczymy także usługi na rzecz osób fizycznych z Bielska Białej , Żywca oraz okolicznych miejscowości.